Pasek_szeroki

NIE WYMIENIAJ OBECNEGO SYSTEMU POMIAROWEGO

WYSTARCZY ZMIENIĆ SPOSÓB JEGO DZIAŁANIA

Odkryj NOWE MOŻLIWOŚCI aktualnie użytkowanego urządzenia i ZWIĘKSZ jego wydajność.

Pasek_szeroki — bialy

DLACZEGO I KIEDY WARTO UAKTUALNIĆ TWOJĄ MASZYNĘ?

W niewielu przypadkach dochodzi do sytuacji, w której maszyna współrzędnościowa wymaga całkowitej wymiany. Modernizacja sprzętowa lub aktualizacja oprogramowania może być opłacalnym sposobem na przywrócenie jej pełnej wydajności i zoptymalizowanie procesu kontroli jakości. Aktualizacje oprogramowania zwykle mają miejsce w przypadku maszyn CMM w wieku poniżej 7 lat, natomiast dla starszych konfiguracji wykonywana jest pełna modernizacja CMM zawierająca wymianę kontrolera numerycznego i innych akcesoriów. 

Koszt modernizacji maszyny współrzędnościowej jest w większości przypadków niezależny od zakresu pomiarowego. Opłacalność modernizacji w porównaniu z zakupem nowego urządzenia faworyzuje zainstalowanej maszyny CMM o większym gabarycie i większej przestrzeni pomiarowej. Ponadto demontaż zastępowanej konfiguracji nową i jej instalacja w warunkach zabudowanego wielokrotnie pomieszczenia kontroli jakości staje się dużym wyzwaniem logistycznym.

Pasek_szeroki — bialy

ODKRYJ NASZE ROZWIĄZANIA SPRZĘTOWE


Nasze rozwiązania sprzętowe gwarantują Twojej współrzędnościowej maszynie pomiarowej drugie życie. Przed modernizacją wykonywana jest szczegółowa ekspertyza techniczna określająca, które komponenty maszyny kwalifikują się do wymiany. Na podstawie szczegółowego raportu z prac KLIENT akceptuje zakres modernizacji. Po usłudze cały system objęty jest serwisem gwarancyjnym wraz z przeglądami i usługami kalibracji maszyny CMM w przyszłości.

W zależności od potrzeb dobierzemy odpowiedni kontroler numeryczny oraz joystick sterujący urządzeniem w trybie CNC.

Katalog
comtec 3D

catalog-img

Katalog
comtec 3D

Pobierz katalog