Skip to content

Oprogramowanie pomiarowe

Stwórz pełny proces pomiarowy w 4 krokach

PLANNER X4

Przygotuj plan inspekcji

SILMA X4

Zaprogramuj cały proces pomiarowy OFLLINE

METROLOG X4

Wykonaj program pomiarowy na maszynie CMM i stwórz raport

X4 MANAGER SUITE

Monitoruj i zarządzaj całym procesem pomiarowym na produkcji

end-to-end-2020-eng

Co powinno mieć najlepsze oprogramowanie inspekcyjne

Oprogramowanie pomiarowe  powinno zapewnić maksimum korzyści dla operatora maszyny pod względem prostoty interfejsu, a zarazem możliwości szybkiego przygotowanie programu pomiarowego czy raportowania w przejrzystej formie wyników.

Z drugiej strony powinien to być pakiet wszechstronny dający możliwość standaryzacji wielu urządzeń pomiarowych różnych producentów działających w różnych aplikacjach. Od zadań warsztatowych po kompleksowe instalacje na linii produkcyjnej lub w laboratorium pomiarowym. Najnowsza architektura proponowanych przez nas rozwiązań pomiarowych to wynik wieloletniej pracy działów R&D oraz ponad 40-letniego doświadczenia i obecności na światowych rynkach. Wbudowane interfejsy bezpośredniej komunikacji pozwalają na pracę z dowolnym urządzeniem pomiarowym 3D.

Metrolog X4

Wiodący pakiet inspekcyjny do zapewnienia WSZECHSTORNNEJ kontroli jakości i analizy wymiarowej. Posiada ponad 100 wbudowanych interfejsów komunikacji bezpośredniej z dowolnym urządzeniem 3D.

metrolog x4 okno_22
silma x4 okno

Silma X4

Wiodący pakiet inspekcyjny OFFLINE do symulacji procesu kontroli jakości oparty o intuicyjne programowanie i pełną wizualizację środowiska pomiarowego skraca czas przygotowania programu.

KONTAKT

Nie wiesz jakie oprogramowanie pomiarowe wybrać?
Porozmawiaj z nami!

 

Porozmawiajmy o oprogramowaniu pomiarowym

Podpowiemy jak zoptymalizować obecny proces pomiarowy i skrócić czas pomiaru na aktualnie wykorzystywanej maszynie CMM dając jej drugie życie i szereg nowych możliwości raportowania oraz prezentacji wyników.


Sprawdź nasze pozostałe produkty

01.

Maszyny CMM

02.

Ramiona pomiarowe

03.

Ręczne skanery 3D

04.

Urządzenia laser tracker

05.

Zautomatyzowane systemy skanujące

06.

Sondy i akcesoria