Skip to content

Wynajmij maszynę pomiarową do Twojej firmy

Rozwijaj swoją działalność z COMTEC 3D optymalizując koszt kontroli jakości w ofercie wynajmu maszyn CMM.

 

Dlaczego wynajem - maszyn CMM?

Z ponad 20 letnim doświadczeniem oraz szeroką gamą usług, pomagamy w usprawnianiu procesów produkcyjnych.
discount (2)

Redukcja kosztów

 • Aktualny budżet nie pozwala na zakup nowej maszyny pomiarowej.
process (4)

Optymalizacja procesów 

 • Produkcja w Twojej firmie dynamicznie się rozwija.
decision-making (2)

Podjęcie decyzji 

 • Chcesz przetestować możliwości maszyn marki TRIMEK.
economic

Zwiększanie jakości i marży

 • Zależy Ci na oferowaniu klientom usług najwyższej jakości.

Najem maszyn pomiarowych w porównaniu do ich zakupu oferuje kilka istotnych korzyści

Najem maszyn pomiarowych CMM w porównaniu do ich zakupu oferuje kilka istotnych korzyści, które mogą być szczególnie atrakcyjne dla firm, zwłaszcza tych, które dążą do optymalizacji kosztów i elastyczności operacyjnej

najem-maszynyjpg-umowa

Istotne korzyści

  Obniżenie kosztów początkowych: Najem eliminuje potrzebę dużego jednorazowego wydatku na zakup maszyny, co jest szczególnie ważne dla małych i średnich przedsiębiorstw, które mogą nie dysponować lub nie chcą lokować dużych środków na duże inwestycje w konkretnej sytuacji.


  Elastyczność finansowa: Płacenie za maszynę w ramach regularnych opłat najmu pomaga w lepszym zarządzaniu przepływami pieniężnymi i budżetem. Firmy mogą przekierować zaoszczędzone środki na inne obszary działalności, takie jak R&D, marketing dla pozyskania klientów czy inne bieżące wydatki.


  Dostęp do nowoczesnej technologii: Najem umożliwia łatwiejsze i częstsze aktualizacje do nowszych modeli maszyn. Firmy mogą korzystać z najnowszych technologii bez potrzeby ponoszenia kosztów związanych z ich zakupem. 

  Wsparcie i konserwacja: Wynajmując maszyny, firmy często korzystają z dodatkowych usług takich jak wsparcie techniczne, konserwacja i naprawy, które są wliczone w koszt najmu. To obniża dodatkowe obciążenia związane z utrzymaniem sprzętu.


  Podatkowe korzyści: Opłaty związane z najmem często można zaliczyć w koszty uzyskania przychodu, co może przynieść korzyści podatkowe. W przeciwieństwie do zakupu, który często jest amortyzowany przez kilka lat, najem może oferować szybsze korzyści podatkowe.


  Redukcja ryzyka inwestycyjnego: Najem pozwala na testowanie maszyn w realnych warunkach pracy. Firmy mogą sprawdzić, czy dane urządzenie spełnia ich oczekiwania przed podjęciem decyzji o zakupie na stałe.


Podsumowując, najem maszyn pomiarowych CMM może być korzystną opcją dla firm, które chcą ograniczyć ryzyko, zwiększyć elastyczność operacyjną i finansową, a także łatwiej adaptować się do zmieniających się technologii i warunków rynkowych.

3d-squares

process (5)

Jak wygląda proces
w kilku krokach?

Do każdego zapytania Klienta podchodzimy indywidualnie w zależności od tego co dokładnie jest potrzebne i w jakim zakresie usługa jest wykonywana.

 • Wypełnienie formularza

  Zgłaszasz chęć rozmowy lub spotkania podczas którego omawiamy wszystkie istotne pytania i wątpliwości.

 • Konsultacja

  Umawiasz się na niezobowiązujące i w pełni darmowe spotkanie z osobą z naszej firmy w ramach ustalenia jakiej maszyny potrzebujesz oraz jaką formę najmu rozważasz.

 • Praca nad szczegółami - umowa

  Podpisujesz z nami umowę w której znajdziesz  specyfikację techniczną maszyny, terminy, lokalizacje oraz wszystkie inne kluczowe sprawy związane z wykonaniem umowy.

 • Realizacja umowy

  Na tym etapie wchodzimy w fazę realizacji umowy. Ten krok w zależności od ustaleń obsługiwany jest w pełni przez COMTEC 3D adekwatnie do terminów przygotowywana jest maszyna, transport, wózki widłowe oraz zespół ludzi, którzy będą odpowiedzialni za realizację umowy.

 • Zakończenie

  Masz gotową maszynę pomiarową dzięki, której możesz podnieść jakość swojej produkcji.

Skontaktuj się z nami już dziś. Znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie najmu dla Twojej firmy.

 

Porozmawiajmy
o wynajmie maszyny pomiarowej

Wypełnij formularz kontaktowy.