SPECJALIZUJEMY SIĘ
W METROLOGII
PRZEMYSŁOWEJ

  skracamy czas pomiaru geometrii detali
  automatyzujemy procesy pomiarowe
  pomagamy podnieść jakość produkcji
  minimalizujemy ryzyko reklamacji

Istniejemy na rynku prawie 20 lat

stanowiąc część międzynarodowej grupy Innovalia Metrology i dostarczając kompleksowe rozwiązania z dziedziny współrzędnościowej techniki pomiarowej na całym świecie.

Innovalia metrology-comtec

Siła w synergii

Witajcie w COMTEC 3D - firmie z siedzibą w Warszawie, która istnieje już od 2004 roku. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych graczy na rynku systemów pomiarowych 3D. Nasz wykwalifikowany zespół zna potrzeby Klienta i dokładnie wie, jak pomóc w rozwiązaniu każdego problemu.

Jesteśmy firmą, która stawia na jakość i profesjonalizm. Nasza oferta oparta jest na trzech filarach: wdrożenia nowych maszyn CMM, modernizacje istniejących maszyn CMM oraz wsparcie techniczne i serwis. Dzięki temu możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania, które spełnią wymagania każdego Klienta. Jako część grupy INNOVALIA METROLOGY, która od ponad 40 lat zaspokaja potrzeby klientów w kwestii dedykowanych systemów pomiarowych 3D oraz specjalistycznego oprogramowania inspekcyjnego, mamy dostęp do najnowocześniejszych technologii i najlepszych rozwiązań na rynku.

Nasza firma to przede wszystkim siła w synergii. Współpraca z Klientem to dla nas nie tylko sprawa biznesowa, ale również relacja oparta na zaufaniu i pełnym zrozumieniu potrzeb. Nasz zespół to specjaliści, którzy potrafią doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Cenimy sobie szybkość usuwania awarii, przywracanie w możliwie krótkim czasie produkcji oraz komfort operatorów i poczucie bezpieczeństwa.

W COMTEC 3D wiemy, że systemy pomiarowe 3D to kluczowe narzędzia dla przemysłu. Dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania, które pomogą w poprawie jakości produkcji oraz osiągnięciu wymaganych wyników. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia technicznego oraz dedykowanych systemów pomiarowych 3D, to zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci w realizacji Twoich celów!

biuro-bw

NIEZAWODNOŚĆ I ZAUFANIE ODBIORCÓW

- na tych fundamentach stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów w zakresie metrologii przemysłowej

Jesteśmy
liderem techniki współrzędnościowej

Oferujemy szeroki wachlarz usług w dziedzinie metrologii przemysłowej. Wdrażane przez nas aplikacje software'owe i sprzętowe wykorzystywane są przez światowe koncerny produkcyjne obecne na polskim rynku.

COMTEC 3D - squares-grey

Naszym klientom oferujemy

- Wykonywanie pomiarów współrzędnościowych

- Kalibrację i utrzymanie serwisowe współrzędnościowych maszyn pomiarowych WMP

- Instalację nowych systemów 3D (maszyn i ramion pomiarowych) działających na podstawie technologii stykowych i optycznych

- Modernizację współrzędnościowych maszyn pomiarowych

- Indywidualne podejście poprzez proponowanie specjalistycznych rozwiązań programowych (dopasowanych do ich potrzeb)

roberto-cortese

Do naszych renomowanych produktów należą

- maszyny CMM

- ramiona pomiarowe

- ręczne skanery 3D

- urządzenia laser tracker

- oprogramowanie pomiarowe

- wyposażenie i akcesoria do urządzeń pomiarowych

robot-et-steinbishler

Akredytacja ISO/ENAC

Warto wspomnieć, że posiadamy akredytację ISO/IEC 17025. Po wykonaniu kalibracji i wzorcowania maszyn pomiarowych CMM dowolnego producenta wystawiamy certyfikat zgodnie z normą ISO 10360-2.

certyfikaty-comtec

Nasza codzienna działalność opiera się na 3 filarach

maszyny cmm- Comtec 3d-ikona

Wdrożenia nowych systemów pomiarowych

retrofit urządzeń 3d- Comtec 3D-ikona

Modernizacja istniejących systemów pomiarowych

wsparcie i usługi- Comtec 3D-ikona

Wsparcie techniczne i usługi

nasz klient

Kto jest naszym klientem

Rozbudowana siatka usług Comtec 3D adresowana jest do wielu branż gospodarki. Z rozwiązań wprowadzanych przez naszą firmę korzystają m.in.: przemysł motoryzacyjny, maszynowy, lotniczy, technologia medyczn, a także przetwórstwo tworzyw sztucznych.

Opierając się na międzynarodowych wzorcach kultury organizacyjnej, jesteśmy świadomi, jak bardzo istotny jest stały i bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki temu stawiamy na ciągłą edukację, rozwój i samodoskonalenie, wzbogacając nasz asortyment.

Wiodące międzynarodowe marki, które reprezentujemy

INNOVALIA METROLOGY

  • TRIMEK - maszyny CMM
  • DATAPIXEL - skanery laserowe 3D
  • UNIMETRIK - wzorce pomiarowe

METROLOGIC GROUP - oprogramowanie pomiarowe
FARO - przenośne ramiona pomiarowe, skanery 3D
RENISHAW - akcesoria do maszyn CMM
BILZ - systemy wibroizolacyjne
WITTE - systemy mocowań detalu ALUFIX

 

Skontaktuj się

Usprawnij swoją maszynę CMM.