Skip to content

Specjalizujemy się w metrologii przemysłowej

Skracamy czas pomiaru geometrii detali, automatyzujemy procesy pomiarowe, pomagamy podnieść jakość produkcji i minimalizujemy ryzyko reklamacji. Poznaj nas i dowiedz się w czym możemy Ci pomóc.

Oferujemy szeroki wachlarz usług

Jesteśmy liderem techniki współrzędnościowej. Wdrażane przez nas aplikacje software'owe i sprzętowe wykorzystywane są przez światowe koncerny produkcyjne obecne na polskim rynku.

01.
Modernizacja

Wykonywanie pomiarów współrzędnościowych i modernizacja współrzędnościowych maszyn pomiarowych

02.
Kalibracja

Kalibracja i utrzymanie serwisowe współrzędnościowych maszyn pomiarowych WMP

03.
Instalacja

Instalacja nowych systemów 3D (maszyn i ramion pomiarowych) działających na podstawie technologii stykowych i optycznych

04.
Wsparcie

Indywidualne podejście poprzez proponowanie specjalistycznych rozwiązań programowych (dopasowanych do ich potrzeb)

 

Jesteśmy 20 lat na rynku!

Stanowimy część międzynarodowej grupy Innovalia Metrology i dostarczamy kompleksowe rozwiązania z dziedziny współrzędnościowej techniki pomiarowej na całym świecie.

Innovalia_Metrology_logo

Comtec 3D to firma z siedzibą w Warszawie, która istnieje już od 2004 roku. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych graczy na rynku systemów pomiarowych 3D. Nasz wykwalifikowany zespół zna potrzeby Klienta i dokładnie wie, jak pomóc w rozwiązaniu każdego problemu.

Jako część grupy INNOVALIA METROLOGY, która od ponad 40 lat zaspokaja potrzeby klientów w kwestii dedykowanych systemów pomiarowych 3D oraz specjalistycznego oprogramowania inspekcyjnego, mamy dostęp do najnowocześniejszych technologii i najlepszych rozwiązań na rynku.

Jesteśmy firmą, która stawia na jakość i profesjonalizm. Nasza oferta oparta jest na trzech filarach: wdrożenia nowych maszyn CMM, modernizacje istniejących maszyn CMM oraz wsparcie techniczne i serwis. Dzięki temu możemy zaproponować kompleksowe rozwiązania, które spełnią wymagania każdego Klienta. Nasza firma to przede wszystkim siła w synergii. Współpraca z Klientem to dla nas nie tylko sprawa biznesowa, ale również relacja oparta na zaufaniu i pełnym zrozumieniu potrzeb. Nasz zespół to specjaliści, którzy potrafią doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Cenimy sobie szybkość usuwania awarii, przywracanie w możliwie krótkim czasie produkcji oraz komfort operatorów i poczucie bezpieczeństwa. W COMTEC 3D wiemy, że systemy pomiarowe 3D to kluczowe narzędzia dla przemysłu. Dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania, które pomogą w poprawie jakości produkcji oraz osiągnięciu wymaganych wyników.

Niezawodność i zaufanie odbiorców - na tych fundamentach stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów w zakresie metrologii przemysłowej

Branże, jakim pomagamy

Rozbudowana siatka usług Comtec 3D adresowana jest do wielu branż gospodarki. Z rozwiązań wprowadzanych przez naszą firmę korzystają m.in.: przemysł motoryzacyjny, maszynowy, lotniczy, technologia medyczna, a także przetwórstwo tworzyw sztucznych.

Opierając się na międzynarodowych wzorcach kultury organizacyjnej, jesteśmy świadomi, jak bardzo istotny jest stały i bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki temu stawiamy na ciągłą edukację, rozwój i samodoskonalenie, wzbogacając nasz asortyment.

kto jest naszym klientem

Marki, które reprezentujemy

INNOVALIA METROLOGY
TRIMEK - maszyny CMM
DATAPIXEL - skanery laserowe 3D
UNIMETRIK - wzorce pomiarowe

METROLOGIC GROUP - oprogramowanie pomiarowe
FARO - przenośne ramiona pomiarowe, skanery 3D
RENISHAW - akcesoria do maszyn CMM
BILZ - systemy wibroizolacyjne
WITTE - systemy mocowań detalu ALUFIX

roberto-cortese

Akredytacje, jakie posiadamy

Warto wspomnieć, że posiadamy akredytację ISO/IEC 17025. Po wykonaniu kalibracji i wzorcowania maszyn pomiarowych CMM dowolnego producenta wystawiamy certyfikat zgodnie z normą ISO 10360-2.
certyfikaty-comtec
Szukasz godnego zaufania partnera, który pomoże Ci zoptymalizować proces pomiarów 3D? Skorzystaj z doświadczenia najlepszych.

 

Usługi

01.

Modernizacje maszyn CMM

02.

Kalibracje i wzorcowanie maszyn CMM

03.

Szkolenia

04.

Usługi pomiarowe

05.

Serwis gwarancyjny, pogwarancyjny


 

Nasze renomowane produkty

01.

Maszyny CMM

02.

Ramiona pomiarowe

03.

Ręczne skanery 3D

04.

Urządzenia laser tracker

05.

Zautomatyzowane systemy skanujące

06.

Sondy i akcesoria

 

Skontaktuj się

Szukasz profesjonalnego wsparcia technicznego i dedykowanych systemów pomiarowych 3D? Jesteśmy gotowi, by pomóc Ci w realizacji Twoich celów! Oferujemy najlepsze rozwiązania, które pomogą w poprawie jakości produkcji oraz osiągnięciu wymaganych wyników.