zdjęcie do intro
Pasek_szeroki

Cechą dobrego przedsiębiorstwa jest niezawodność, która wzbudza zaufanie klientów. Zaufanie odbiorców podnosi prestiż firmy. Wyrobiona renoma daje możliwości rozszerzenia działalności na szeroką skalę. To właśnie na tych fundamentach stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów w zakresie metrologii przemysłowej. Nasza firma Comtec 3D istnieje na rynku prawie 20 lat, stanowiąc część międzynarodowej grupy Innovalia Metrology i dostarczając kompleksowe rozwiązania z dziedziny współrzędnościowej techniki pomiarowej na całym świecie.

Innovalia_Metrology
Pasek_szeroki — bialy

SIŁA W SYNERGII

Przedsiębiorstwo Comtec 3D z siedzibą w Warszawie powstało w 2004 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszych pracowników przekładają się na skrupulatne badanie potrzeb na rynku. Oferujemy niezwykle precyzyjne urządzenia pomiarowe 3D. Co więcej, nasi klienci mają zapewniony dostęp nie tylko do szkoleń, ale również serwisu i wsparcia technicznego.
Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Innovalia Metrology - międzynarodowego koncernu, który od ponad 40 lat zaspokaja potrzeby klientów w kwestii dedykowanych systemów pomiarowych 3D oraz specjalistycznego oprogramowania inspekcyjnego.

Pasek_szeroki

CO NAS WYRÓŻNIA

Comtec 3D Szeroka oferta

SZEROKA
OFERTA

Comtec 3DKompleksowa obsługa

KOMPLEKSOWA
OSBŁUGA

Comtec 3DDoświadczenie i wiedza

DOŚWIADCZENIE
I WIEDZA

Comtec 3D Pełna analiza potrzeb

PEŁNA
ANALIZA
POTRZEB

Comtec 3D Indywidualne podejście

INDYWIDUALNE
PODEJŚCIE

Comtec 3D Gwarancja stabilności procesu

GWARANCJA
STABILNOŚCI
PROCESU

NA JAKIE WARTOŚCI KŁADZIEMY NACISK?

Jako część globalnego koncernu Innovalia Metrology wyznajemy, takie wartości jak: rzetelność, jakość, wiedza i profesjonalizm. Kompleksowy charakter naszej oferty i ciągłe budowanie zaplecza doświadczeń poprzez kontakt z klientami zapewniają nam wysoką pozycję w obszarze współrzędnościowej techniki pomiarowej. Nasza codzienna działalność opiera się na trzech filarach. Są to:

maszyny cmm- Comtec 3d-ikona

WDROŻENIA NOWYCH SYSTEMÓW POMIAROWYCH

retrofit urządzeń 3d- Comtec 3D-ikona

MODERNIZACJA ISTNIEJĄCYCH SYSTEMÓW POMIAROWYCH

wsparcie i usługi- Comtec 3D-ikona

WSPARCIE TECHNICZNE I USŁUGI

Pasek_szeroki

KTO JEST NASZYM KLIENTEM?

kto jest naszym klientem

Rozbudowana siatka usług Comtec 3D adresowana jest do wielu branż gospodarki. Z rozwiązań wprowadzanych przez naszą firmę korzystają m.in.: przemysł motoryzacyjny, maszynowy, lotniczy, technologia medyczna, a także przetwórstwo tworzyw sztucznych.

Opierając się na międzynarodowych wzorcach kultury organizacyjnej, jesteśmy świadomi, jak bardzo istotny jest stały i bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki temu stawiamy na ciągłą edukację, rozwój i samodoskonalenie, wzbogacając nasz asortyment.

Pasek_szeroki — bialy

WIODĄCE MIĘDZYNARODOWE MARKI KTÓRE REPREZENTUJEMY I KTÓRYCH PRODUKTY DOSTARCZAMY KLIENTOM W POLSCE:

wiodące marki

INNOVALIA METROLOGY
  TRIMEK - maszyny CMM
  DATAPIXEL - skanery laserowe 3D
  UNIMETRIK - wzorce pomiarowe

METROLOGIC GROUP - oprogramowanie pomiarowe
FARO - przenośne ramiona pomiarowe, skanery 3D
RENISHAW - akcesoria do maszyn CMM
BILZ - systemy wibroizolacyjne
WITTE - systemy mocowań detalu ALUFIX