Skip to content

Szkolenia z techniki współrzędnościowej

Dedykowane usługi szkoleniowe dla każdego poziomu wiedzy i doświadczenia. Zdobywaj wiedzę na szkoleniach w naszym centrum szkoleniowych lub zaplanuj sesję szkoleniową na miejscu w Twojej firmie.

Dedykowane szkolenia

Oferujemy dedykowane szkolenia z zakresu techniki współrzędnościowej odnośnie maszyn CMM, ramion pomiarowych oraz urządzeń metrologii wielkiej skali takich jak laser trackery. Nasze szkolenia są w pełni spersonalizowane, dopasowane do Twoich umiejętności i Twojego poziomu wiedzy. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz, czy chcesz doskonalić poziom wiedzy, oferujemy kilka dedykowanych programów szkoleniowych, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Programy szkoleniowe zostały przygotowane tak, aby w optymalny sposób wykorzystać czas oraz wykonać szereg praktycznych przykładów i zadań do rozwiązania w trakcie szkolenia. W zależności od potrzeb szkolenie może zostać przeprowadzone w centrum szkoleniowym COMTEC 3D lub bezpośrednio na miejscu w Twojej firmie.

Dzięki naszym szkoleniom, Twoja firma zyska wykwalifikowany personel, którego wiedza i umiejętności pozwolą na samodzielne i precyzyjne wykonywanie pomiarów, co wpłynie na skrócenie czasu procesu kontroli jakości oraz zwiększy efektywność pracy całej firmy. Nasze szkolenia pozwalają na zaoszczędzenie kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników i wdrożeniem szczególnie w pierwszym okresie pracy z wykorzystaniem urządzenia pomiarowego.

Nie trać czasu na nieefektywne szkolenia. Wybierz nas i naucz się, jak skutecznie wykorzystać technikę pomiarową 3D w swojej firmie.

 

Szkolenia opracowane przez ekspertów ds. pomiarów 3D
Szkolenia prowadzone są przez osoby dysponujące wieloletnim doświadczeniem i praktyką w dziedzinie współrzędnościowej techniki pomiarowej. Nasi trenerzy są ekspertami w zakresie pomiarów 3D i posiadają szeroki wachlarz umiejętności i kompetencji. Szkolenia mają swój wyjątkowy charakter będący dopasowanym do potrzeb uczestników.
szkolenia
maszyna-cmm1
Nasze szkolenia oparte są na skumulowanej wiedzy i doświadczeniu pochodzącym z wdrożeń wielu projektów u naszych KLIENTÓW. Niezależnie czy wykonujesz pomiary w firmie zajmującą się obróbką mechaniczną, tłoczeniem blach, produkcją odlewów, czy przetwórstwem tworzyw sztucznych, posiadamy dedykowane zadania związane ze specyficzną problematyką.

Cel szkolenia

Wypracowanie odpowiedniej metodologii pomiaru pozwalającej na skrócenie czasu procesu kontroli jakości.

Uczestnicy szkoleń nabywają umiejętności pozwalających na samodzielną i efektywną pracę z urządzeniem pomiarowym 3D. Na życzenie klienta szkolenie może zawierać napisanie przykładowych dedykowanych programów pomiarowych opartych m.in. o pętle warunkowe i parametryzację.

zespol

 

Porozmawiajmy
o szkoleniach

Nasze szkolenia i usługi pomiarowe pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego zespołu oraz Twojej maszyny CMM. Nasi eksperci przekażą Ci niezbędną wiedzę i umiejętności, aby osiągnąć doskonałość w procesach pomiarowych.


Sprawdź nasze pozostałe usługi

01.

Modernizacje maszyn CMM

02.

Kalibracje, wzorcowanie maszyn CMM

03.

Usługi pomiarowe

04.

Doradztw, wsparcie techniczne

05.

Serwis gwarancyjny, pogwarancyjny