kariera > stanowisko

Junior Sales Engineer

Warszawa
Praca stacjornarna

Umowa o pracę lub B2B
Pełny etat

Młodszy Specjalista (junior)
Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy
  • Raportowanie w systemie CRM
  • Identyfikowanie potrzeb klienta
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych
  • Podążanie za ofertami handlowymi
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem
  • Doradztwo techniczne
  • Przygotowywanie ofert
  • Realizacja celów sprzedażowych i wyznaczonych zadań

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie na kierunku technicznym lub ostatnie lata studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowych środowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szeroki zakres samodzielności działania
  • Profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz rozwiązań biznesowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Aplikuj na stanowisko Junior Sales Engineer w Comtec3D

arrow-down

Brzmi jak praca dla Ciebie?