kariera > stanowisko

Inżynier aplikacyjny serwisu

Warszawa
Praca stacjornarna

Umowa o pracę
Pełny etat

Specjalista (mid / regular)
Praca od zaraz

Szczegóły

  • Praca zmianowa: nie
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy: 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych: nie
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: premia za wyniki + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla klientów poprzez zdalny pulpit w ramach oprogramowania pomiarowego
  • Wykonywanie pomiarów na życzenie na maszynie CMM, skanerze, ramieniu pomiarowym
  • Organizowanie sesji szkoleniowych u Klientów
  • Prowadzenie szkoleń w Centrum DEMO oraz u Klienta na miejscu
  • Nadzór nad zapytaniami pochodzącymi od Klientów i raportowanie pracy w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Ogólna znajomość branży
  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym, zróżnicowanym zespole
  • Umiejętność pracy w zespole jak również pracy na samodzielnym stanowisku
  • Dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne, umiejętności komunikacji werbalnej i niewerbalnej
  • Gotowość do pracy wyjazdowej, dyspozycyjność i praktyka w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole
  • Szeroki zakres samodzielności działania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o solidną podstawę
  • Zdobywanie doświadczenia i rozwój w organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz rozwiązań biznesowych

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Dofinansowanie wypoczynku

Aplikuj na stanowisko Inżynier Aplikacyjny Serwisu

arrow-down

Brzmi jak praca dla Ciebie?