JAK ŚWIADOMIE
WYBRAĆ MASZYNĘ
POMIAROWĄ CMM?

Pobierz praktyczny poradnik dla metrologów.

Comtec3D_maszyna-cmm

Zyskaj dobre argumenty w rozmowie ze swoim przełożonym!

Co to jest maszyna pomiarowa CMM i jakie daje korzyści w pracy pomiarowca?
Jakie parametry warto wziąć pod uwagę, gdy zaczynasz się rozglądać za współrzędnościową maszyną pomiarową?
Gdzie w Twoim procesie może znaleźć zastosowanie maszyna CMM i ile Cię to wszystko będzie kosztować?
 

 

Obecnie Twój park maszynowy wymaga modernizacji, a technologia tak szybko idzie do przodu, że nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania nowej CMM?

Masz już wybraną CMM, ale chcesz upewnić się w tej decyzji i przekonać do niej przełożonego, jednak brakuje Ci poradnika z jasno wytłumaczonymi pojęciami i trafnymi argumentami?

Twoja maszyna pomiarowa jest nowa i ma dobre oprogramowanie, ale do końca nie wiesz, gdzie jeszcze może znaleźć zastosowanie w Twoim procesie?

strony-comtec-ebook

 

Pobierz darmowy e-book

 down-right-arrow

 

USŁUGI

Korzystasz już z maszyny CMM, ale nie jesteś zadowolony z wyników?

Nie musisz wymieniać całego urządzenia pomiarowego 3D na nowe. To może być wina nieodpowiedniego softu lub komponentów wymagających wymiany. Dobierzemy dla Ciebie najlepszy scenariusz modernizacji. Dzięki temu oszczędzisz na zakupie nowej maszyny CMM. A co więcej otrzymasz od nas dedykowane szkolenie z oprogramowania i 12 miesięcy wsparcia technicznego, po którym zyskasz pewność w działaniu.

uslugi
WSPARCIE

Dostałeś do pomiaru skomplikowany element i masz wątpliwości jak do tego podejść?

Skorzystaj z naszego dedykowanego konsultanta 1:1. Jeżeli masz problem, możesz udostępnić ekran w czasie rzeczywistym i otrzymać błyskawicznie pomoc naszego specjalisty. Dzięki temu zyskujesz dobrze zmierzony element, mniejsze prawdopodobieństwo reklamacji oraz zadanie wykonane na czas.

wsparcie